CHALLENGE

GRAPHITE GREY
ДЕТАЛІ

HAMANN Motorsport розширив асортимент коліс, включивши ексклюзивний дизайнерський виріб “Challenge”. Легке моноблочне колесо, надзвичайно еластичне при навантаженні на вісь до 950 кілограмів, спеціально розроблене для накладення моделей, таких як Mercedes-Benz GLE та інших моделей цієї марки. “Виклик” привертає увагу дизайном, що випромінює динамічність і легкість, а також елегантним “графітовим сірим” покриттям – і надає класу розкішних позашляховиків особливо спортивний характер.

Сім глибоко намальованих подвійних спиць із сильним характером, елегантно закінчуються на фланці обода, відкривають вигляд гальмівного супорта. Цей ефект робить велосипед ще більш щедрим та вражаючим. Ексклюзивність та оригінальність високоякісної легкої ваги також відображається у написі HAMANN, піднятому в край обода. Благородне оздоблення продовжується в алюмінієвій кришці втулки, на якій вигравірувано торгову марку HAMANN, “Пегас”.

Вбудовані вимірювальні точки дозволяють легко вирівнювати колеса. HAMANN Motorsport пропонує “Виклик – графітовий сірий” у розмірах 9,0 x 21 та 10,5 x 21 дюймів зі зміщеннями 35 та 45 міліметрів відповідно. Спортивний велосипед із підключенням на п’ять отворів вже доступний для багатьох моделей, включаючи ABE.