VISION

MATT BLACK
ДЕТАЛІ

Новиною в асортименті продукції HAMANN Motorsport є ковані цілісні легкосплавні диски “Vision” – до цього часу це було доступно лише для автомобілів Ferrari. Нарешті, цей ексклюзивний обод доступний також для різних моделей BMW.

Колесо виконане з п’ятьма подвійними спицями, розташованими попарно. Він має вражаючий та характерний зовнішній вигляд, не надто домінуючий, і гармонійно поєднується із загальним спортивним виглядом автомобіля. Незважаючи на великий діаметр 21 дюйм, конструкція колеса, виготовлена ​​з кованого і, отже, високоміцного легкосплавного металевого сплаву, забезпечує низькі підресорені маси. Це помітно позитивно впливає на керованість автомобіля з точки зору спритності та динаміки руху. Завдяки невеликій вазі можуть створюватися більші поперечні сили, гальмівний шлях коротший за інших ідентичних умов. Як позитивний побічний ефект, більша щільність матеріалу кованого колеса також краще охолоджує гальмо.

Коване колесо “Vision” доступне в кольорі “Matt Graphite Diamond Cut” для автомобілів Ferrari з діаметром болтового кола 5×114,3 мм і центральним отвором (NLB) 67,1 мм, таким як Ferrari 458 Italia. Доступні розміри: 9,0×21 ET35 та 12,5×21 ET54. Для інших моделей автомобілів із болтовим колом 5×112 та отвором втулки 66,6 мм Vision наразі доступний у розмірі VA 9,5×21 “ET23 та HA 10,5×21” ET26. Для BMW обід також доступний у кольорі “Matt Black Diamond Cut”.