HAMANN

ОДНА НАЗВА, ОДНА МАРКА - УНІКАЛЬНІ МАШИНИ

HAMANN – одне з найбільших імен нафтопереробних заводів ексклюзивних автомобілів. Завдяки інтелектуальній функціональності, переконливій технології та вражаючій естетиці вони викликають захоплення скрізь, де б вони не з’явилися: на гоночних трасах, вулицях чи стоянках. Світовий.

Як успішний гонщик, Річард Гаманн мав пристрасть і талант продовжувати велику спортивну кар’єру. Ця пристрасть разом із відчуттям неординарності стали для нього стимулом та натхненням започаткувати компанію HAMANN у 1986 році. З тих пір HAMANN перетворився на бренд з першокласною репутацією у всьому світі і є одним із найвідоміших постачальників, коли мова заходить про високу продуктивність у галузі тюнінгу.

Після смерті Річарда Хамана в 2011 році ми втратили засновника нашої компанії. Але його дух, його енергія та його бачення живуть і далі. У всьому, що ми робимо. День за днем. Кожен з нас ототожнює себе з тим, що відрізняє HAMANN: захоплення унікальним. Будь то інноваційні розробки продуктів, надзвичайний дизайн, мрійливий інтер’єр чи високопродуктивні технології.

МИ ДУМАЄМО ПРО МАЙБУТНЄ

Маріон Гаманн продовжує керувати компанією сьогодні в дусі свого чоловіка – і в майбутньому. Ми продовжуємо вкладати свої ноу-хау у розробку продуктів та естетику автомобілів. Ось так ми створюємо цінності, які не слідують однорідності, а характеризуються індивідуальністю.

Виходячи з потреб наших клієнтів, ми розробили концепцію, яка робить бренд HAMANN ще сильнішим та відчутнішим. З новими ідеями та переконливими продуктами. Завжди з найвищими стандартами якості, дизайну та стилю життя. І завжди прагнемо задовольнити кожен особливий запит наших клієнтів. Також ваш. Як партнер та клієнт, ви можете продовжувати з нетерпінням чекати ексклюзивних основних моментів та унікальних автомобілів. Сьогодні. Ранок. Післязавтра.

МРІЇ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ГОЛОВИ - ЇХ ЗДІЙСНИТЬ HAMANN

Той, хто мріє про ексклюзивний автомобіль, може зробити його унікальним від нас. Тому що ми реалізуємо ваші побажання. Так що ви зможете пережити свою мрію про ідеальний автомобіль. До закриття. Кожен момент. Щоразу, коли ви відкриваєте двері, заходьте та запускайте двигун. Це чистий ентузіазм. Унікальне відчуття. Зроблено HAMANN.