CHALLENGE

HYPER SILVER
ДЕТАЛІ

Hamann Motorsport розширив свій асортимент колеса, включивши в нього ексклюзивну дизайнерську жемчужину Challenge. Легке моноблочне колесо, надзвичайно стійке до осевої навантаження до 950 кг, спеціально розроблене для внутрішніх моделей, таких як Mercedes-Benz GLE та інші моделі цієї марки. “Виклик” привертає увагу дизайном, який вилучає динамізм і легкість, а також елегантною окремою “Hyper Silver” – і додає внедорожник класу люкс особливо спортивний характер.

Відео

Сім глибоко намальованих подвійних спиць із сильним характером, елегантно закінчуються на фланці обода, відкривають вигляд гальмівного супорта. Цей ефект робить 22-дюймове колесо ще більш просторим та вражаючим. Ексклюзивність та оригінальність високоякісної легкої ваги також відображається у написі HAMANN, піднятому в край обода. Благородне оздоблення продовжується в алюмінієвій кришці втулки, на якій вигравірувано торгову марку HAMANN, “Пегас”.

Вбудовані вимірювальні точки дозволяють легко вирівнювати колеса. HAMANN Motorsport пропонує “Виклик” у розмірах 10,0 x 22 та 12,0 x 22 дюймів зі зміщеннями 35 та 50 міліметрів відповідно. Для 10,0-дюймової версії HAMANN планує поєднання з високоефективними шинами розміром 285/40 ZR22 – 12-дюймова версія шириною призначена для використання з вражаючими шинами розміром 325/35 ZR22. Спортивний велосипед із підключенням на п’ять отворів вже доступний для багатьох моделей, включаючи ABE. Доступні також розміри 9,0 x 21 та 10,5 x 21 для ET 35 або 45.